Злодійки завдали матеріальної шкоди магазину на суму 10 тисяч гривень

Дільничний інспектор Святошинського райуправління столичної міліції Олександр Білик отримав інформацію, що працівниці м’ясного відділу одного з гіпермаркетів району крадуть з магазину носильні речі.

 

Дільничний одразу прибув на зазначену адресу. На місці з’ясувалося, що п’ять співробітниць маркету, одна з яких місцева мешканка, інші – жительки областей, після закінчення робочої зміни виносили під одягом промислові товари: одяг, взуття та другий крам. 

Жінки обирали необхідний товар, заносили в кімнату для перевдягання чи особистої гігієни, відривали цінники і ховали в шафки та під ванною. Коли йшли додому – виносили його через службовий вихід під вбранням.

Під час огляду підсобних приміщень дільничний виявив чимало краму, який горе-працівниці ще не встигли поцупити. За попереднім підрахунком, злодійки завдали матеріальної шкоди магазину на суму 10 тисяч гривень, однак є підстави вважати, що розмір збитку набагато більший.

Того ж дня усіх підозрюваних у скоєнні крадіжок було звільнено з роботи.

Слідчим відділом Святошинського райуправління міліції Києва за фактом вчиненого відкрито кримінальні провадження за ст.185 КК України "Крадіжка". Триває слідство.

За матеріалами  Magnolia-TV

Хороша только полная правда. Полуправда ничего не стоит

Цвейг С.

В Николаеве работники отдела борьбы с киберпреступностью облУМВД установили, что главный эксперт по продажам в одном из банков несанкционированно подключался к депозитным и карточным счетам клиентов.

Подробнее...